Правила акції «Ви купуєте-ми даруємо до 8 річчя ТРЦ АВРОРА» (зі змінами)

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ:01 листопада 2021

 Правила акції «Ви купуєте-ми даруємо до 8 річчя ТРЦ АВРОРА» (зі змінами)

1. Організатор Акції
1.1 Організатором Акції є ТОВ "Аврора Девелопмент" (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 69002, м.Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 83-85.
1.2 Офіційний партнер Акції мережа магазинів Алло.
2. Мета проведення Акції
2.1 Метою проведення Акції є популяризація ТРЦ АВРОРА для збільшення кількості покупців та стимулювання продажів в торгових точках ТРЦ "АВРОРА".
3. Призовий фонд Акції
3.1 Призами Акції є: сертифікати на здійснення покупок у ТРЦ "АВРОРА" номіналом 10 000 грн (Десять тисяч грн) — 2 штуки та Apple iPhone 12 128GB.
3.2 Додаткові призи — сувенірна продукція від ТРЦ "АВРОРА" та партнерів.
3.3 Призовий фонд Акції обмежений і складає кількість, зазначену в п. 3.1. цих Правил.
3.4 Організатор Акції залишає за собою право збільшити/зменшити загальний Призовий фонд Акції, або включити в Акцію додаткові Призи, не передбачені даними Правилами, або змінити вартість наявних Призів Акції. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор Акції повідомляє про них на сайті та офіційних сторінках у соціальних мережах.
3.5 Організатор Акції та/або залучені ним треті особи забезпечують передачу/вручення Призів Акції Переможцям Акції. Дотримання вимог законодавства України щодо оподаткування вартості доходів в результаті отримання Призів Акції забезпечується Організатором відповідно до вимог законодавства України.
3.6 Призи Акції можуть бути отримані Переможцями Акції, тільки на умовах, визначених у цих Правилах.
3.7 Зовнішній вигляд і зміст Призів Акції/Головного Призу можуть відрізнятися від їх зображень на рекламних матеріалах Акції, а також не відповідати сподіванням Учасників Акції.
3.8 Переможець Акції може отримати відповідний Приз Акції лише один раз в межах відповідного розіграшу Призів Акції, зазначеного в п.7 цих Правил.
4. Тривалість та територія (місце) проведення Акції
4.1 Акція триває з 01.10.2021 по 04.12.2021 включно (далі – «Період проведення Акції») і складається з наступних етапів:
Етап 1:
З 01.10.2021 по 02 .11.2021 здійснюй покупки в будь-якому магазині, що знаходяться у ТРЦ "АВРОРА", товарів чи послуг на суму від 500 ( Пятьсот ) грн одним чеком.
Етап 2 :
Зареєструй свій чек за допомогою telegram-боту @avrora_zp_bot, надіславши його фото, або на стійці каси Musin.zp, що знаходиться на 1 поверсі ТРЦ "АВРОРА" з 10-00 01.10.2021 по 16.00 04.12.2021.
Етап 3:
Розіграш проводитиметься о 18-00 04.12.2021 у прямому ефірі на сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram.
Акція проводиться у м. Запоріжжя, на території ТРЦ "АВРОРА" (далі – «Територія проведення Акції»), що знаходиться за адресою: м.Запоріжжя, пр. Соборний 83-85.
5. Продукція, придбання якої дає право взяти участь в акції
5.1 Обов'язковою умовою участі в Акції є придбання на території ТРЦ АВРОРА протягом періоду Акції товарів/послуг на суму від 500 грн одним чеком у орендарів Організатора. Під чеком розуміється розрахунковий документ — фіскальний або товарний чек.
5.2 Кількість шансів на одного учасника не обмежена. Учасники мають можливість пред'явити стільки чеків скільки забажають за умови дотримання цих Правил.
5.3 У випадку якщо вказана у чеку сума покупки перевищує 500 грн (П’ятсот грн), учасник має додатковий шанс на кожні 500 грн (П’ятсот грн)у чеку перевищення понад базову суму 500 грн.(П’ятсот грн). Сума перевищення, яка є меншою 500 грн (П’ятсот грн), не враховується та не дає додаткового шансу.
5.4 У акції не беруть участь:
- чеки, що були відмічені, як такі, що вже зареєстровані.
- чеки, сума яких менше ніж 500 грн (П’ятсот грн) в одному чеку
- чеки, що не датовані періодом з 01.10.2021 по 04.12.2021
- неналежним чином оформлені чеки.
5.5 У випадку, якщо придбаний товар, був повернутий продавцю, особа втрачає статус Учасника Акції.
6. Учасники Акції
6.1 В Акції можуть брати участь громадяни України, які досягли 18-літнього віку.
6.2 Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:
• працівники Організатора Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки тощо);
• власники та працівники партнерів, залучених до організації та проведення Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки, тощо);
• працівники ТРЦ "АВРОРА" та представники орендарів ТРЦ "АВРОРА" (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів та обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ "АВРОРА" та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки тощо);
• нерезиденти України.
6.3 Участь в Акції недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
6.4 Учасники Акції під час участі у Акції зобов’язуються:
• дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
• свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;
• не чинити дій, які ставлять під сумнів правомірність участі такого Учасника у Акції.
7. Умови участі у акції
7.1 Для того, щоб взяти участь у акції, особі, що відповідає вимогам розділу 5 цих Правил, необхідно:
У період з 01.10.2021 по 04.12.2021 здійснити покупку у будь-якому магазині, що знаходяться у ТРЦ "АВРОРА", товарів чи послуг на суму від 500 грн (П’ятсот грн) одним чеком.
Зареєструвати свій чек за допомогою telegram-боту @avrora_zp_bot, надіславши його фото, або на стійці каси Musin.zp, що знаходиться на 1 поверсі ТРЦ "АВРОРА", з 10-00 01.10.2021 по 16.00 04.12.2021.
7.2 Визначення переможців Акції, які зможуть отримати Приз (надалі – Переможець), буде здійснено за випадковою ймовірністю на сайті https://bonus.avrora.biz.ua/ за допомогою генератора випадкових чисел серед номерів Чеків учасників, що приймають участь в Акції, під час якого визначаються 3 (три) Переможці Акції.
7.3 Переможці будуть повідомлені про перемогу в Акції одразу під час онлайн трансляції з 16-00 04.12.2021. Присутність переможців в онлайн трансляції розіграшу Призів є обов’язковою умовою для отримання Призу. Якщо переможець відсутній на онлайн трансляції чи за адресою, зазначеною у п.4.1 Правил і не відповів на дзвінок під час розіграшу Призу, або він не має можливості/бажання отримати Приз, визначається резервний Переможець, який матиме можливість отримати Приз серед інших претендентів на Переможця, які обираються відповідно до умов п.7.2 цих Правил по черзі.
7.4 Кожний з переможців протягом 5 хвилин повинен підтвердити свою участь — надіславши фото чеків, паспорту та ідентифікаційного податкового номеру на електронну пошту pr@avrora.biz.ua або на Viber/ Telegram за номером телефону, з якого телефонував ведучий.
7.5 Переможці повинні до 18-00 04.12.2021 дістатися до ТРЦ АВРОРА для фінального розіграшу призів. Під час фінального розіграшу призів серед Переможців розігруються Призи, визначені п.3.1 та 3.2 Правил шляхом жеребкування.
7.6 Переможці пред’являють оригінал документа з фотокарткою, що засвідчує його особу, а саме – паспорт та оригінал ідентифікаційного номеру під час вручення Призу. Пред’явлення оригіналу документа з фотокарткою, що засвідчує особу переможця (паспорт) та оригінал ідентифікаційного номеру, є обов’язковою умовою для отримання Призу.
Також Переможець надає Організатору:
? копію свого паспорта та ідентифікаційного номеру;
? оригінал розрахункового документу(чеку), що був зареєстрований в Акції, виключно для ознайомлення та перевірки дотримання Учасником Акції всіх умов Акції.
7.7 Переможці Акції матимуть можливість отримати Приз після перевірки Організатором оригіналу розрахункового документу (чеку), зазначеного Переможцем при реєстрації в Акції, а також за умови надання копії паспорту та ідентифікаційного номеру, у місці вручення призів після проведення розіграшу (за умови відсутності заяви Переможця про повернення якісного Товару за розрахунковим документом (чеком), який став підставою для визначення переможця, відповідно до вимог ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів») та підписання заяви-підтвердження про отримання Призу та згоди на обробку персональних даних, зазначених в п.7.14. Правил. У випадку подання Переможцем (або іншою особою) заяви про повернення Товару за фіскальним чеком, який став підставою для визначення Переможця, в строки, визначені законодавством України та розірвання при цьому договору купівлі-продажу, Переможець втрачає право на отримання Призу.
7.8 Переможець має право використати Приз - сертифікат до 31.12.2021 протягом одного календарного дня.
7.9 Приз поверненню чи обміну не підлягає. Грошовий еквівалент не сплачується.
7.10 З моменту отримання Призу, Організатор не несе відповідальності за випадкове знищення чи пошкодження Призу.
7.11 Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, карантин, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора.
7.12 Організатор має право:
- відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
- відмовити у видачі Призу Переможцю, який не виконав умови, необхідні для отримання такого Призу, згідно цих Правил.
7.13 Організатор не несе жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними.
7.14 Переможець, під час отримання відповідного Призу підписує з Організатором заяву-підтвердження про отримання Призу, та згоди на обробку персональних даних, форми яких визначаються Організатором, на підставі яких Переможець Акції отримує Приз.
7.15 Відмова Переможця від отримання Призу та/або підписувати Заяву-підтвердження, передбачену п. 7.14 цих Правил, а так само надання її пізніше вказаного терміну або надання інформації, що має ознаки фальсифікації або є недостовірною/ невірною, позбавляє переможця права на отримання Призу та вважається відмовою переможця від отримання ним Призу.
7.16 У разі вiдсутностi у Переможця можливості/бажання використати/отримати Приз з причин, які не залежать від Організатора, Організатор не сплачує Переможцю жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Призу.
7.17 Заміна Призу іншими товарами/ послугами не допускається.
Увага! Організатор Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення Переможця шляхом розміщення інформації на сайті: https://avrora.in.ua/, сайті акції https://bonus.avrora.biz.ua/ та на офіційних сторінках у соціальних мережах.
8. Інформування учасників Акції
Детальна інформація про Акцію, офіційні Правила Акції публікуються на сайті https://avrora.in.ua/, також підтримка Учасників надається за телефоном + 38 (067) 6132878.
Телефонні переговори з Учасником Акції можуть реєструватися засобами технічної фіксації. Учасник своєю участю в Акції надає свою безумовну згоду на таку фіксацію.
9. Персональні дані
9.1 Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Акції бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції та отриманням заохочення.
9.2 Інформація, що надається Учасниками Акції, відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.
9.3 Беручи участь в Акції, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, для проведення рекламної акції згідно з офіційними правилами (визначення переможця, підготовка статистичної інформації тощо).
9.4 Учасник Акції надає Організатору право здійснювати автоматизовану обробку та включення персональних даних до бази персональних даних, а також інших баз даних, які Організатором буде створено з адміністративною та іншою метою, для забезпечення реалізації відносин, що вимагають обробки персональних даних. При цьому Учасник підтверджує, що Організатор не зобов’язаний повідомляти його про включення його персональних даних до бази персональних даних.
9.5 Учасник надає Організатору право передавати його персональні дані в обсязі, що виправдані поставленою метою, третім особам, якщо така передача пов’язана зі здійсненням Організатору своїх обов’язків (у тому числі, але не винятково – надання інформації до державних органів, банківських установ тощо), при цьому Учасники погоджуються, що Організатор не буде повідомляти їх, як в письмовій, так і в усній формі, про кожен випадок передачі персональних даних Учасників третім особам.
9.6 Беручи участь в Акції, кожен Учасник підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються збору, обробки, використання, зберігання і поширення його персональних даних, а також цим підтверджує, що Організатор та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти Учаснику письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються персональні дані Учасника.
9.7 Обробка персональних даних може здійснюватися Організатор самостійно, або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності. Персональні дані Учасника Акції зберігаються в базі до їх відкликання за письмовим проханням Учасника Акції. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Акції.
9.8 Організатор не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником в анкеті, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.
10. Загальні умови Акції.
10.1 Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
10.2 Організатор Акції не вступає в суперечки з поміж самих Учасників щодо визначення їх Переможцями та претендентами на отримання Призу.
10.3 Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.
10.4 Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом акції Організатор має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за якість послуг операторів поштового, кур’єрського та телефонного зв’язку.
10.5 Ці Правила, а так само як і будь-які зміни до них набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на Інтернет-сайті https://avrora.in.ua/.
10.6 Організатор Акції залишає за собою право змінювати призовий фонд Акції або включити в Акцію інші призи, не передбачені цими Правилами.
10.7 У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора з усіх питань, пов’язаних із проведенням Акції, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.
10.8 Учасник Акції своєю участю у даній Акції повністю погоджується із Умовами Акції і повинен їх виконувати, а також надає згоду на розміщення в мережі Інтернет фото та відео матеріалів з його участю без сплати будь-якої винагороди.
10.9 Учасники Акції несуть відповідальність за правильність і достовірність зазначення всієї інформації, що надсилається ними для участі в Акції.
10.10 Учасники Акції розуміють та згодні дотримуватись умови, що вони можуть надавати засобам масової інформації відомості стосовно участі у Конкурсі та отримання заохочення лише за наявності окремої в кожному випадку письмової згоди Організатора.
Учасник Акції відмовляється від будь-яких прав на перевірку чи затвердження закінченого інформаційного продукту, публікації, рекламних матеріалів, що містять його зображення, а так само на вимогу припинення публічного показу, відтворення чи розповсюдження матеріалів, що містять його зображення.


СПИСОК НОВИН