Ресторан «Крыша Мира»

Бронювання столиків: (063) 464-50-03 / 0 800 214 213

Часи роботи:
10:00 - 24:00

 


Хороший заклад починається з концепту. Саме він утворює ту саму магічну атмосферу, яка робить місце улюбленим і змушує повертатися знову. Саме з ідеї концепту почалася реконструкція усіма улюбленого пабу «Крыша».
Сучасний світ змінив поняття "ресторан". Ми більше не ходимо в в заклад, щоб вгамувати голод. У 2020 році ресторан - це місце зустрічі, знайомств, відпочинку, нових вражень, натхнення, фотосесії, свята і т.д.

Світ став ближче. Інтернет і біометричний паспорт стирають кордони можливостей. Тренд до об'єднання настільки активний, що британське агентство THE FOOD PEOPLE виділив глобальну кухню, як окремий вид. Ми проаналізували локацію і статистику пабу «Крыша» і зрозуміли, що це про нас.

Меню ресторану «Крыша Мира» - калейдоскоп страв-брендів різних країн. Ким би ви не були, якими б не були ваші уподобання в їжі, нам є що вам запропонувати. Вегетаріанці і м'ясоїди зібралися за одним столом? Відмінно! В ресторані «Крыша Мира» смачно буде всім.

Форма персоналу, авторська подача блюд і дизайн меню зроблені з відсиланням до авіації. Повітряні судна переносять пасажирів в найдальші куточки планети, так і ми своїх гостей до нових гастрономічних вражень.
У роботі з інтер'єром ми максимально врахували інстаграмність. Матеріали, текстури, відтінки меблів, світло потрібного відтінку і затишні деталі на столі - все, щоб ваші фото в Інстаграм були чудовими! Окрема наша гордість - перший в місті sky garden від 1000 рослин, як реверанс кращим ресторанам Лондона.

Ласкаво просимо на борт!


СПИСОК КОМПАНИЙ