YABLOKi – мережа магазинів техніки Apple

Часи роботи: 10:00 - 22:00

Контактний телефон:
0 800 213 213


 

«YABLOKi» - найбільша роздрібна мережа магазинів техніки Apple. У нас найсмачніша ціна на Apple в Україні!

Сьогодні «YABLOKi» - це повноцінні брендові магазини, точки видачі та центри сервісної підтримки.

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому розташували магазини в центрі міста, поблизу від великих транспортних розв'язок, в найбільших торгово-розважальних і бізнес центрах. Кожен магазин має відносно невелику торгову площу, це дозволяє компактно і правильно розташувати весь асортимент товару, що не змусить клієнта довгий час перебувати в пошуках необхідного продукту.

Ми пропонуємо:
- комп'ютери;
- смартфони;
- планшети;
- плеєри;
- акустичні системи JBL та Marshall;
- навушники;
- аксесуари та багато іншого.

День у день ми працюємо задля максимального комфорту клієнтів. Кожен прихильник Apple за найнижчими цінами може придбати у нас улюблену техніку та аксесуари до них.
У нашому магазині покупця зустрінуть технічно грамотні, навчені, доброзичливі менеджери, які знайдуть підхід до кожного і дадуть відповідь на всі питання. Здійснюючи покупки в наших магазинах, клієнт завжди може бути впевнений в тому, що його ознайомлять з умовами правильної експлуатації і прийомами роботи з тим чи іншим гаджетом.

Ми по-справжньому любимо Apple, і тому, робимо все, щоб шанувальники техніки Apple насолоджувалися не тільки своїм пристроєм, але і процесом його покупки.


СПИСОК КОМПАНИЙ